MALUSZKI W PRZEDSZKOLU – czyli pierwszy tydzień w grupie „Myszek”

    Nasza grupa nazywa się „Myszki”. Za nami pierwszy tydzień w przedszkolu. I chociaż pierwsze dni nie należały do łatwych to jednak z pomocą pani Moniki, Kasi i Basi każdy kolejny dzień jest coraz lepszy, weselszy i mniej tajemniczy. Dzieci poprzez codzienny, stały rytm dnia dużo łatwiej znoszą proces adaptacji. Codziennie poznają swoją salę, kąciki w których się bawią, uczą się zgodnej zabawy z nowymi kolegami  i koleżankami, bawią się w ogrodzie przedszkolnym, spożywają posiłki i leżakują. Z każdym dniem maluszki są odważniejsze i radośniej witają nas rano. Wrześniowe słonko zaprasza nas często do ogrodu, by tam też mile spędzać czas. Dużo spacerujemy z wężem Leonem i bawimy się na placu zabaw dzięki czemu dzieci zapominają o rozłące z rodzicami i tęsknocie…nasze miny i uśmiechy mówią wszystko J zobaczcie sami…(MD)



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
dzieci bawią się na dywanie dziewczynka stoi w piaskownicy dzieci bawią się na dywanie dzieci siedzą przy stolikach jedzą obiad chłopcy bawią się w piaskownicy dzieci stoją na trawie dzieci bawią się na dywanie