Wizyta w Książnicy Podlaskiej

    Grupa Wiewióreczek, poszła na swoją pierwszą wycieczkę w nowym roku szkolnym do pobliskiej biblioteki książnicy podlaskiej. Zaprosiła nas tam Pani Ania (mama Stasia), która nas po niej oprowadzała. Zaczęliśmy od najwyższego szóstego piętra, gdzie mieliśmy okazję wystąpić w telewizji na green roomie. Potem zwiedzaliśmy kolejne piętra i odkrywalismy tajemnice biblioteki. Najciekawszą okazała się książka dla niewidomych, pisana alfabetem braille'a. Niektóre dzieci już posiadają swoją kartę w tej bibliotece, może po tej wizycie, kolejne wiewioreczki zostaną stałymi czytelnikami 🙂 Pani Ani serdecznie dziękujemy !!!

 



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
dzieci stoją w bibliotece dzieci pozują do zdjęcia dzieci siedzą na widowni dzieci pozują do zdjęcia dzieci zwiedzają bibliotekę