Warsztaty muzyczne
W poniedziałek grupę Zajączki i Myszki odwiedzili rodzice Marysi i Zosi, którzy przeprowadzili bardzo ciekawego gościa. Pan Marcin-bo o nim mowa, posiada nie tylko talent muzyczny ale też wiedzę i doświadczenie, które zdobył podczas swoich podróży. Nasz gość zapoznał dzieci z bardzo ciekawymi instrumentami muzycznymi a także uraczył nas kilkoma ciekawostkami na ich temat. Podczas słuchania dźwięków wydobywających się z bębna dzieci miały okazję uwolnić i wyrzucić z siebie energię i nagromadzone emocje. Dźwięk didgeridoo bardzo dzieci zaskoczył a podczas gdy Pan Marcin zagrał na instrumencie o nazwie hang dzieci mogły poczuć czystą przyjemność i odprężenie. Na koniec spotkania Pani Natalia i Pan Mirosław, podczas brzmienia dźwięków mis tybetańskich, pozwolili dzieciom zrelaksować się i wyciszyć. Serdecznie dziękujemy za wyjątkowe warsztaty
(J.D.)

