Zajączki w Książnicy Podlaskiej

W ramach bajkowych poranków dla najmłodszych, grupa Zajączki pierwszy raz w tym roku szkolnym odwiedziła Książnicę Podlaską im. Łukasza Górnickiego. Na początku spotkania dzieci zostały zapoznane z treścią opowiadania „Kwiatek pięciopłatek”-Elżbiety Janikowskiej. Następnie  wzięły udział w quizie i za każdą poprawną odpowiedź zostały nagrodzone upominkiem. Na koniec spotkania dzieci wykonały pracę plastyczną dotyczącą wysłuchanego opowiadania. Nie możemy się już doczekać kolejnej wizyty (J.D.)



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
Dzieci siedząc na pufach słuchają opowiadania Dzieci siedząc na pufach słuchają opowiadania Dzieci wykonują pracę plastyczną Chłopiec kręci kołem Dzieci przy stolikach wykonują pracę plastyczną