Wycieczka do ARTEA- Otwartej Przestrzeni Artystycznej

      Podróżując autobusem miejskim, dzieci z grup Zajączki i Misie, pojechały na wycieczkę do miejsca w którym mogły rozwijać swoją stronę artystyczną. Przedszkolaki w aktywny sposób uczestniczyły w opowiadaniu bajki braci Grimm pt.: „Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków”. Dzieci m.in. tworzyły leśną ścieżkę, poznały imiona wszystkich krasnoludków i zagrały koncert na miskach. Następnie uczestnicząc w warsztatach plastycznych  stworzyły własną postać Królewny i towarzyszących jej krasnoludków.  W ruch poszły pędzle, farby, kleje, skrawki materiału i mazaki.  Po raz kolejny nasze przedszkolaki były w wyjątkowym miejscu, które nie tylko edukuje ale i pozwala odkryć wielkie talenty. (J.D.)



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
Dzieci siedzą na poduszkach Dzieci bawiąc się chustą animacyjną, podrzucają piłeczki Dzieci udają motylki Dzieci siedzą na poduszkach Dzieci stoją na przystanku autobusowym