Zakończenie zbiórki żołędzi
Żubry, daniele, jelenie czy świnki wietnamskie- dla tych zwierząt na zaproszenie Departamentu Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Białymstoku odbyła się zbiórka żołędzi w której wzięło udział nasze przedszkole. Celem akcji było rozwijanie u dzieci proekologicznych zachowań, wrażliwość na los zwierząt, nauka korzystania z zasobów przyrody oraz aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Dostarczyliśmy do ZOO maksymalną ilość kilogramów żołędzi jaką można było dostarczyć. Serdecznie dziękujemy za udział w akcji
(J.D.)

