Ogólnopolska Akcja PRZYTUL SIĘ DO DRZEWA
Grupy Zajączków, Jeżyków, Myszek i Wiewiórek wzięły udział w ogólnopolskiej kampanii PRZYTUL SIĘ DO DRZEWA - edycja 2024.Ogólnopolska kampania PRZYTUL się do DRZEWA ma celu zwrócenie uwagi na bezpieczne i mądre poruszanie się po lasach, uczula na rzeczy, które mogą nieświadomie doprowadzić do pożaru. Poprzez udział w akcji pokazujemy, że dbamy o nasze Polskie lasy i chronimy je przed powstawaniem pożarów. Dzięki akcji lasy będą bezpieczne, a my sprawimy, że takimi małymi krokami jesteśmy w stanie pokazać całej Polsce, że sprzeciwiamy się celowym podpaleniom lasów! Należy wspomnieć, że drzewoterapia, czyli zielona energia drzew ma niesamowity, uspokajający wpływ na nasze zachowanie. Dziś obchodziliśmy dzień drzewa w naszym przedszkolu. Dzięki akcji PRZYTULENIU się do DRZEWA nie tylko pokazujemy mądrą postawę leśną, ale i zyskujemy coś dla siebie.

