Spacer Sówek na cmentarz wojskowy
Tuż przed świętem Wszystkich Świętych "Sówki" wybrały się na spacer na cmentarz wojskowy, gdzie zapaliły znicze na grobach poległych żołnierzy. Zapoznały się z tradycjami i zwyczajami związanymi ze świętem zmarłych oraz dowiedziały się, jak należy zachowywać się na cmentarzu, by nie zakłócić spokoju zmarłych o osób odwiedzających to miejsce. (SO)

