Wizyta Zajączków w Komisariacie Młodego Policjanta

 W dniu dzisiejszym przedszkolaki z grupy  Zajączki wybrały się na wycieczkę do Miejskiej Komendy Policji w Białymstoku na zajęcia z cyklu „ Komisariat Młodego Policjanta”. Dzieci  miały okazję do zapoznania się z wieloma zasadami bezpieczeństwa potrzebnymi do bezpiecznej zabawy oraz poruszania się po ulicach naszego miasta. Ponadto dowiedziały się na czym polega praca policjantów oraz jak należy zachować się w różnych sytuacjach, jak np. spotkanie z nieznajomym czy psem. Uczyły się również prawidłowego przejścia po oznakowanym przejściu dla pieszych wyposażonym w sygnalizator świetlny. Na koniec spotkania  wzięły udział  w loteryjce podsumowującej zdobytą  wiedzę. (WK)



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 dzieci stoją przy kole fortuny dzieci stoją przy kole fortuny dziecko przechodzi przez przejście dla pieszych zabawy w kierowanie ruchem dzieci stoją przy kole fortuny zabawy zabawy
zabawy zabawy większy obrazek nr 11 większy obrazek nr 12 zdjęcie przed Komendą Policji