Wizyta Zajączków w Komisariacie Młodego Policjanta
W dniu dzisiejszym przedszkolaki z grupy Zajączki wybrały się na wycieczkę do Miejskiej Komendy Policji w Białymstoku na zajęcia z cyklu „ Komisariat Młodego Policjanta”. Dzieci miały okazję do zapoznania się z wieloma zasadami bezpieczeństwa potrzebnymi do bezpiecznej zabawy oraz poruszania się po ulicach naszego miasta. Ponadto dowiedziały się na czym polega praca policjantów oraz jak należy zachować się w różnych sytuacjach, jak np. spotkanie z nieznajomym czy psem. Uczyły się również prawidłowego przejścia po oznakowanym przejściu dla pieszych wyposażonym w sygnalizator świetlny. Na koniec spotkania wzięły udział w loteryjce podsumowującej zdobytą wiedzę. (WK)

