Alicja w Krainie Czarów

Zegar tyka, czas ucieka,
dziecko Tobie nie wybaczy, gdy Alicji nie zobaczy!

    

        Przedszkolaki z grupy Lisków wybrały się do pobliskiego kina Forum na zaczarowany spektakl o pewnej dziewczynce imieniem Alicja. Już dzięki scenografii przedszkolaki przeniosły się do tajemniczego świata, gdzie biega Biały Królik i zaprasza do wejścia do króliczej norki. "Alicja w Krainie Czarów" to piękna opowieść o losach dziewczynki, która trafiła do magicznego świata. Jej zabawne przygody przeplatały się na granicy jawy i snu. Przedszkolaki z zaciekawieniem obserwowały przygody Alicji i wraz z bohaterką odbyły niezwykłą podróż do krainy czarów. Barwna scenografia, gra świateł, oprawa muzyczna wywołały u dzieci wiele pozytywnych emocji i wrażeń. To było pełne wrażeń przedstawienie. Dzieci długo były pod wrażeniem muzyki, magii i efektów świetlnych. (BK)



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 Alicja większy obrazek nr 3 scenka z przedstawienia Alicja siedzi scena zbiorowa dzieci siedzą na przedstawieniu dzieci siedzą