Mikołajki

       Mikołajki to bardzo ważny dzień w kalendarzu przedszkolnych wydarzeń.  Nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ- niezwykle wesoły, rozmowny i chętny do wspólnej zabawy i tańca. Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył na czas. Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki i wierszyki. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci słodkimi prezentami. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok! (BK)



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
Święty Mikołaj Grupa Myszek z Mikołajem Grupa Jeżyków z Mikołajem Dzieci rozmawiają z Mikołajem Grupa wiewiórek z Mikołajem Mikołaj rozmawia z dziećmi Dzieci słuchają św. Mikołaja Grupa Sówek z Mikołajem Liski pozują z Mikołajem