Spotkanie świąteczne w grupie Jeżyków
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dzieci z grupy Jeżyków , 3 latków przygotowały swoim rodzicom niespodziankę w postaci programu artystycznego. Spotkanie świąteczne z rodzicami odbyło się w dniu 12 grudnia w przedszkolu. Spotkanie rozpoczęło się od serdecznego powitania wszystkich gości przez wychowawców. Podkreślono znaczenie wspólnego świętowania w budowaniu więzi między dziećmi, rodzicami i kadrą przedszkola. Dzieci zaprezentowały przygotowany program artystyczny, który obejmował piosenki, wiersze i zabawy świąteczne, w które również pod koniec włączyli się rodzice. Występ został przyjęty entuzjastycznie, a rodzice nagrodzili dzieci gromkimi brawami. Po części artystycznej wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni do wspólnego ozdabiania wcześniej upieczonych przez przedszkolaki pierników. Pięknie udekorowane pierniczki dzieci zabrały ze sobą do domu. W czasie spotkania rodzice mieli okazję porozmawiać z wychowawcami i wymienić się świątecznymi życzeniami. Spotkanie świąteczne przebiegło w bardzo miłej i rodzinnej atmosferze. Było to wyjątkowe wydarzenie, które podkreśliło wartość wspólnego świętowania i pozwoliło wszystkim na chwilę zatrzymania w świątecznym zgiełku. (M.H.)

