"Razem na Święta"
Grupa IV Sówki wzięła udział w kolejnej lekcji w ramach Piątej Edycji Akcji "Dzieci Uczą Rodziców". Celem zajęć było rozwijanie wrażliwości na potrzeby innych oraz promowanie wartości takich jak dobre maniery i dzielenie się dobrem. W ramach zajęć dzieci: - dowiedziały się, dlaczego pomaganie innym daje radość - wysłuchały świątecznej opowieści o aniołku Światełku, który uczy, że każdy może być małym pomocnikiem Świętego Mikołaja - pokolorowały kolorowankę dotyczącą zajęć Zajęcia "Razem na Święta" to doskonały sposób, aby zainspirować dzieci do działania na rzecz innych, wprowadzić je w świąteczny klimat pełen ciepła i radości oraz przekazać wartości, które są ważne nie tylko w okresie Bożego Narodzenia, ale też przez cały rok. (A. S-L)

