W Aniołkowie - świąteczne spotkanie Zajączków z rodzicami

 „Święta to magiczny czas,
który łączy nas wszystkich w jednym,
wspólnym duchu.”
                                                                                                                                                                                            
                          
     16 grudnia Zajączki zaprosiły swoich najbliższych na spotkanie świąteczne pt. "W Aniołkowie". Dzieci ciężko pracowały by wystąpić na miarę swoich możliwości i tak też się stało. Niesforne aniołki świetnie wcieliły się w swoją rolę i anielskie skrzydła w tańcu onieśmieliły widzów swą delikatnością. Zarówno aniołki jak i owieczki pomogły Świętemu Mikołajowi sprawnie zorganizować wigilijny czas. Przedszkolaki nie zapomniały też o maleńkiej dziecinie i zaśpiewały kolędę przygrywając na instrumentach.  Na koniec wszyscy wesoło udali się na przepysznie przygotowany przez rodziców poczęstunek. Uśmiechy i radość malowała się na twarzach zaproszonych gości, dzieci wprowadziły wszystkich w magiczną, świąteczną atmosferę pełną wdzięczności i miłości. (WK)



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
dzieci występują dzieci występują dzieci występują dzieci występują dzieci występują dzieci występują dzieci występują dzieci występują dzieci występują stoły z poczęstunkiem stoły z poczęstunkiem Rodzice i dzieci pozują do zdjęcia stoły z poczęstunkiem dzieci konsumują przy stolikach poczęstunek dzieci konsumują przy stolikach poczęstunek dzieci konsumują przy stolikach poczęstunek dzieci konsumują przy stolikach poczęstunek dzieci konsumują przy stolikach poczęstunek dzieci konsumują przy stolikach poczęstunek