W Aniołkowie - świąteczne spotkanie Zajączków z rodzicami
„Święta to magiczny czas,
który łączy nas wszystkich w jednym,
wspólnym duchu.”
16 grudnia Zajączki zaprosiły swoich najbliższych na spotkanie świąteczne pt. "W Aniołkowie". Dzieci ciężko pracowały by wystąpić na miarę swoich możliwości i tak też się stało. Niesforne aniołki świetnie wcieliły się w swoją rolę i anielskie skrzydła w tańcu onieśmieliły widzów swą delikatnością. Zarówno aniołki jak i owieczki pomogły Świętemu Mikołajowi sprawnie zorganizować wigilijny czas. Przedszkolaki nie zapomniały też o maleńkiej dziecinie i zaśpiewały kolędę przygrywając na instrumentach. Na koniec wszyscy wesoło udali się na przepysznie przygotowany przez rodziców poczęstunek. Uśmiechy i radość malowała się na twarzach zaproszonych gości, dzieci wprowadziły wszystkich w magiczną, świąteczną atmosferę pełną wdzięczności i miłości. (WK)

