Świąteczne spotkanie grupy Wiewiórek z rodzicami
17 grudnia w grupie Wiewiórek odbyło się świąteczne spotkanie z rodzicami. Najpierw dzieci zaśpiewały, powiedziały wierszyk o Mikołaju i złożyły życzenia rodzicom, a później odbyły się plastyczne warsztaty, na których każdy mógł wykonać dekoracje: gwiazdkę oraz aniołka, a także z kolorowego papieru każdy wyciął swoją rękę i wspólnie została wykonana choinka. (M.K.)

