Amelka, Bóbr i Król na dachu

      Mimo kiepskiej pogody przedszkolaki z najstarszej grupy Misiów wybrały się do Białostockiego Teatru Lalek na spektakl o tajemniczym tytule: "Amelka, Bóbr i Król na dachu". Przedstawienie ku zaskoczeniu wszystkich widzów rozpoczęło się już w foyer teatru i przeniosło publiczność do Szepczącego Lasu za sprawą małego kosa. Jak to w bajkach bywa ( czy tylko w bajkach...) urocza, mądra Amelka miała nie lada kłopot z panią Frygą i nieznośną Mruksą. Wysłana do Szepczącego Lasu z misją prawie że nie do pokonania nie tylko zyskuje przyjaciół ale i .....Nie, nie  - o to zapytajcie dzieci. Pełna barwnych postaci i zwrotów akcji  przezabawna historia przenosi małych widzów w świat dobra i zła, czasem śmiesznie czasem straszno ale na pewno z morałem. Przedszkolaki  rewelacyjnie reagowały na zmiany sytuacji i kibicowały z zapałem ulubionym bohaterom  - Dynia, Gruszka, Bóbr czy pies Szino...a może Amelka. Które z nich skradło serce ......dowiedzcie się sami. Polecamy!
Zdjęcia pochodzą ze strony Białostockiego Teatru Lalek



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6