Boże Narodzenie w grupie Misiów
„Oto Boże Narodzenie – odtąd nam się jawi.
Jego bliskość, Boża bliskość - pełna błogosławieństw!
Bo dzieciątko, choć tak małe – zgromadziło całą salę...”.
Słowa te, były szczególnie aktualne 18 grudnia w tym bowiem dniu odbyło się w grupie Misiów spotkanie wigilijne poprzedzone jasełkami z udziałem rodziców. Piękna sceneria wprowadziła wszystkich zgromadzonych w świąteczny nastrój. Nie tylko przedszkolaki ale też i rodzice - wcieliły się w postacie związane z narodzinami Pana Jezusa. Był więc Józef i Maryja, diabełki , Turoń , Koza aniołowie, pastuszkowie oraz Królowie. Nie zabrakło wielu kolęd, w śpiew których zaangażowali się wszyscy widzowie. Przepiękna scenografia, stroje aktorów i dekoracja sprawiły, że wszystkim udzielił się świąteczny nastrój. Po występie wszyscy udali się na uroczystą Wigilię w celu dalszego świętowania. Dzieci wraz z rodzicami łamały się opłatkiem, składały życzenia, a następnie spożywały wigilijne potrawy . To był wieczór pełen wzruszeń i magii !!! Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i pomoc w organizacji . ( U.M)

