Wioska Świętego Mikołaja
Grupa Wiewiórek i Sówek miały niesamowity zaszczyt i przyjemność odwiedzić Wioskę Św. Mikołaja tuż przed świętami. Była to nie lada gratka. Już od samego wejścia powitały nas wesołe elfy, które miały dla nas kilka zadań do wykonania. Dzieci musiały zrobić własnoręcznie pierniczki, napisać list do Mikołaja, wrzucić go do specjalnej skrzynki na poczcie, wypić świąteczną herbatkę oraz potańczyć z elfami. Oczywiście najważniejsze było spotkanie z Mikołajem! Na koniec zwiedziliśmy całą wioskę i dom Mikołaja. Wrażeń było co nie miara! Teraz już czekamy na spotkanie z Mikołajem w wigilię 


