Świąteczne spotkanie w Liskach
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dzieci z grupy V zaprosiły rodziców na muzyczno-ruchową pantomimę "W Aniołkowie". Rodzice ze wzruszeniem i zaciekawieniem obejrzeli swoich młodych aktorów na scenie. Po występie dzieci przy akompaniamencie gitary (tato Marcelinki) wspólnie z rodzicami zaśpiewały kolędy. Kolejną częścią spotkania był poczęstunek przy Wigilijnym stole, zorganizowanym przez rodziców oraz opłatek. Serdecznie dziękujemy rodzicom za tak duże zaangażowanie. Cieszymy się, że mogliśmy spędzić ten czas razem w naszym przedszkolnym gronie. (E. Z)

