Wizyta Zajączków w Domu Pomocy Społecznej

   20 grudnia przedszkolaki z grupy Zajączków odwiedziły mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Białymstoku. Podczas spotkania dzieci przedstawiły program artystyczny o treści świątecznej ,,W Aniołkowie’’. Zaprezentowały swoje umiejętności taneczne, wokalne i recytatorskie. Wspólnie  z pensjonariuszami śpiewały kolędy. Przedszkolaki spotkały się z cudownym przyjęciem, a  w nagrodę za swój występ otrzymały słodkie upominki i zaproszenie do kolejnych odwiedzin. Wizyta, zarówno dla nas jak i dla pensjonariuszy oraz opiekunów, była czymś niesamowitym. Dyrekcja placówki serdecznie podziękowała dzieciom i paniom za spotkanie oraz udział w akcji świątecznej, w której brali udział również rodzice przynosząc najbardziej potrzebne rzeczy mieszkańcom placówki. Na koniec spotkania dzieci wręczyły mieszkańcom ogromną kartkę świąteczną którą wykonały w przedszkolu.
     Odwiedziny w Domu Pomocy Społecznej uczą dzieci tolerancji, akceptacji, szacunku do osób starszych, a nasze przedszkolaki pielęgnują te wartości. 
Składamy serdeczne podziękowania dyrekcji, pracownikom i pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej za miłe przyjęcie. (W.K.)



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
dzieci występują dzieci występują, mieszkańcy Domu Pomocy oglądają występ dzieci oraz mieszkańcy domu pomocy pozują do zdjęcia