W karnawale czas na bale

   Bal karnawałowy to dzień niezwykły i radosny. Do przedszkola przyszli dziś wszyscy bohaterowie bajek: królewny, księżniczki,  motylki, rycerze, pajacyki, policjanci, biedronki. Rozpoznać dzieci było naprawdę bardzo trudno.  Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy aktorów z teatru Karuzela, którzy poprowadzili bal w roli wodzirejów zachęcając dzieci  do tańca skoczną i rytmiczną muzyką. Przebierańcy świetnie się bawili,  uczestnicząc we wspólnych zabawach. Podczas pląsów było kolorowo, wszyscy wesoło się bawili a uśmiechy nie znikały z dziecięcych twarzy. Pokaz śniegu, który za sprawą "magicznych mocy" sypał z góry zrobił na przedszkolakach wielkie wrażenie. Równie wielkie wrażenie zrobiło pojawienie się świętego Mikołaja :-) Mikołaj obiecał dzieciom prezenty i ...słowa dotrzymał. Każdy przedszkolak wychodząc z przedszkola niosło aż dwie paczki - słodką i tę z wymarzoną ( taka mamy nadzieję) zabawką. To wydarzenie dostarczyło wszystkim wielu radosnych przeżyć i z pewnością na długo zapisze się w pamięci naszych przedszkolaków. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.....(BK)


Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
Dzieci tańczą Wodzirej Dzieci bawią się na balu Dziewczynki tańczą w parze dzieci się bawią dzieci siedzą Panie tańczą "Makarenę" Dzieci w strojach karnawałowych Dzieci jadą w "pociągach" Mikołaj wita dzieci Dzieci łapią spadający śnieg Dzieci tańczą dzieci tańczą dzieci tańczą trzymając się za nos Mikołaj