Dzień Babci i Dziadka w Zajączkach
Kocham mocno Babcię, Dziadka
to nie żart moi mili.
Dzisiaj im życzenia składam,
by sto latek jeszcze żyli!
W dniu dzisiejszym grupa Zajączki gościła wyjątkowe osoby- babcie i dziadków. W podziękowaniu za miłość, cierpliwość i zrozumienie, jaką codziennie otaczają swoje wnuczęta, dzieci przygotowały wyjątkowy prezent. Jesteśmy jeszcze w świątecznych nastrojach dlatego dzieci zaprezentowały przedstawienie pt „W Aniołkowie” a w stronę dziadków i babć pokierowały ciepłe słowa wiersza i piosenki. W zimowej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed swoimi bliskimi a następnie przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na rozdanie upominków i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Szczęśliwe twarze naszych wyjątkowych gości dały wyraz tego, jak ważne są chwile spędzone wspólnie z wnukami.
(J.D.)

