,,Czerwony Kapturek”

    Dnia 24.01.2025 r. dzieci z grupy Lisków bawiły się w teatr. Tytuł przedstawienia to ,,Czerwony Kapturek”. Dziewiątka dzieci zaprezentowała swoje zdolności aktorskie. Przyznaję, że zadanie wymagało odwagi, gdyż nie każdy lubi występować przed publicznością. Naszym dzielnym liskom udało się. Dzieci  świetnie poradziły sobie z tekstem i pacynkami. Były gromkie brawa. A oto nasi aktorzy....

 



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
Dzieci bawią się w teatr. Dzieci bawią się w teatr. Dzieci bawią się w teatr. Dzieci bawią się w teatr. Dzieci bawią się w teatr. Dzieci bawią się w teatr. Dzieci bawią się w teatr.