Liski w bibliotece

    Liski we wtorkowy ranek wybrały się do pobliskiej Biblioteki. Idąc, obserwowały pogodę i zgodnie stwierdziły, że zimy nie widać, a wszystko wokół przypomina bardziej wiosnę. Tak się fajnie złożyło, że tematem przewodnim zajęć bibliotecznych była właśnie Zima! A taką porę roku to my lubimy i bardzo za nią tęsknimy:). Prezentacja multimedialna w bibliotece przybliżyła dzieciom w ciekawy sposób jakie są oznaki zimy w przyrodzie, jak się ubierać zimą, jak dbać o zwierzęta zimą oraz jakie są sporty zimowe. Było też mnóstwo zagadek sprawdzających wiedzę dzieci, gra memo. No i oczywiście czytanie książki o bałwanku "Przyjaciel na zawsze", którą uważnie dzieci wysłuchały. Na koniec przedszkolaki wykonały pracę plastyczną "Bałwankowe rękawiczki". Bardzo nam się podobały zajęcia w bibliotece, będziemy więc cyklicznie ją odwiedzać (E. Z)



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
Pani pokazuje dzieciom książkę Dzieci słuchają jak pani czyta Dzieci pokazują obrazki Dzieci oglądają film Dzieci oglądają film większy obrazek nr 6 Dzieci wykonują pracę plastyczną większy obrazek nr 8