Zimowy spacer Wiewiórek.
Grupa Wiewióreczki wybrała się do pobliskiego parku w ten piękny słoneczny dzień. Naszym celem było dokarmić ptaszki. Mimo iż zima w tym roku nie jest surowa dla ptaków, na pewno ucieszą się gdy znajdą na drzewach niespodzianki w postaci kulek z ziarenkami. Mamy nadzieję że dzięki temu, będą jeszcze piękniej śpiewały na wiosnę.

