Sówki z wizytą w szkole.
Dziś odwiedziliśmy Szkołę Podstawową nr 22 w Białymstoku. Od progu czekały na nas atrakcje i dużo zabawy. Dzieci miały okazję zwiedzić szkolne sale, poznać nauczycieli, zobaczyć, jak wyglądają lekcje oraz wziąć udział w kreatywnych zajęciach – od warsztatów językowych, plastycznych i robotycznych po odkrywanie szkolnej biblioteki.(WK)
Przypominamy, że 10 marca rusza rekrutacja do klas 1 szkoły podstawowej. W SP22 na rok szkoły 2025/2026 powstaną dwa oddziały klas pierwszych! 

