Szaleństwa Panny Anny
Przedszkolaki z grupy Lisków i Misiów wybrały się do pobliskiego Nie Teatru na musical zatytułowany "Szaleństwa Panny Anny". Musical przygotowała i wystawiła Białostocka Akademia Musicalowa na podstawie wzruszającej powieści Lucy Maud Montgomery „Ania z Zielonego Wzgórza”. Główni bohaterowie Ania, Gilbert i Diana w przepiękny sposób opowiadają o sile przyjaźni. Muzyka, piosenki, sceneria przedstawienia sprawiła, iż przedszkolaki z zapartym tchem oglądały występ starszych kolegów. Sądząc po skupieniu i radości malującej się na twarzach dzieci musical wywarł na przedszkolakach wielkie wrażenie. Po przedstawieniu dzieci wybrały się na gorącą czekoladę :-)

