Rodzinne czytanie literatury w grupie Myszek.
Po raz kolejny gościliśmy w naszej grupie rodziców Helenki, w ramach akcji ,,Mamo, tato przeczytaj mi...". Wiek przedszkolny to najodpowiedniejszy czas, w którym powinniśmy rozwijać zainteresowania czytelnicze. Częste czytanie wpływa znacząco na rozwój wyobraźni i aktywności intelektualnej dzieci. Wzbogaca ich wiedzę o świecie, jednocześnie kształtując wrażliwość moralną. W czasach zdominowanych przez TV i komputery, chwile poświęcone na wspólne czytanie książek pozwala tworzyć atmosferę ciepła i wzajemnej bliskości. Dziękujemy rodzicom Helenki za miłą wizytę. (K.K.)

