Rodzinne czytanie w grupie Myszek.
Tym razem odwiedziła nas mama Hani, przynosząc ze sobą książkę z serii: Siła wyobraźni pt: ,,Gdzie jest autobus?" autorstwa Małgorzaty Korbiel. Bohaterka Kayla marzy o tym, że będzie jeździć sama na rowerze, jednak opanowanie dwukołowego pojazdu do wyzwanie! Wiąże się z upadkiem i ranami, poczuciem strachu i paniki. Zachęcamy rodziców do czytania dzieciom książek z tej serii.
Czekamy z niecierpliwością na dalszych ochotników - a dzieciom gratulujemy wspaniałych rodziców.(KK)

