Rodzinne czytanie w grupie Myszek.

    Tym razem odwiedziła nas mama Hani,  przynosząc ze sobą książkę z serii: Siła wyobraźni pt: ,,Gdzie jest autobus?" autorstwa Małgorzaty Korbiel. Bohaterka Kayla marzy o tym, że będzie jeździć sama na rowerze, jednak opanowanie dwukołowego pojazdu do wyzwanie! Wiąże się z upadkiem i ranami, poczuciem strachu i paniki.  Zachęcamy rodziców do czytania dzieciom książek z tej serii.

    Czekamy z niecierpliwością na dalszych ochotników - a dzieciom gratulujemy wspaniałych rodziców.(KK)

 

 



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
Mama z książką. większy obrazek nr 2