Kot w butach - Teatr Muzyczny Syrenka

Dnia 24 marca 2025r. dzieci z grup Liski, Zajączki i Misie wybrały się do Auli Uniwersytetu w Białymstoku przy ulicy Świerkowej na spektakl muzyczny pt. „ Kot w butach”. Jest to to opowieść która uczy, że niezależnie od pojawiających się trudności, każdy może osiągnąć sukces dzięki swojej mądrości, wytrwałości oraz pomysłowości. Przedstawienie składało się nie tylko z klasycznych scen ale połączone było z elementami teatru cieni i mnóstwem muzyki.  To nie tylko ciekawa opowieść ale też solidna dawka humoru, rytmicznych dźwięków i zapadających w pamięć piosenek. (J.D.)



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
Zdjęcie grupowe Aktorzy na scenie Dzieci siedzą w fotelach czekając na spektakl Aktorzy na scenie