Wiosenne zajęcia w bibliotece
W marcu grupa Jeżyków ponownie odwiedziła bibliotekę, gdzie czekało na nas wiele ciekawych atrakcji. Na początku dzieci obejrzały prezentację o wiośnie, dzięki której dowiedziały się, jakie zmiany zachodzą w przyrodzie, jakie kwiaty zaczynają kwitnąć i jakie zwierzęta budzą się do życia po zimie. Następnie przedszkolaki miały okazję wysłuchać bajki o "Pani biedronce". Dzieci z dużym zainteresowaniem śledziły losy głównej bohaterki. Na zakończenie spotkania odbyły się zajęcia plastyczne, podczas których przedszkolaki wykonały własne biedronki. Powstałe biedronki wyszły wspaniale i dzieci chętnie zabrały je ze sobą do przedszkola. To była kolejna udana wizyta w bibliotece, pełna nauki i dobrej zabawy. Już nie możemy doczekać się następnego spotkania! (MH)

