Warsztaty dietetyczne w BCO

Dzieci z grup Liski, Zajączki i Misie uczestniczyły w warsztatach dla najmłodszych zorganizowane przez zespół Białostockiego Centrum Onkologii w ramach trwającego Miesiąca Świadomości Raka Jelita Grubego. Zajęcia dotyczyły tego, jak ważne są zdrowe nawyki żywieniowe. Pod czujnym okiem specjalistów maluchy stworzyły własną piramidę zdrowia, poznając zasady prawidłowego odżywiania i dowiadując się, jakie produkty dają im siłę i energie na cały dzień. Było dużo nauki, ale i mnóstwo dobrej zabawy!  Dziękujemy wszystkim specjalistom BCO za bardzo ciekawie przeprowadzone warsztaty. Na pewno będziemy pamiętać o tym, że zdrowe nawyki kształtujemy od najmłodszych lat. (J.D.)



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 Dzieci siedzą na krzesłach słuchając Pani dietetyk Dziewczynka układa produkty w piramidzie żywienia kalendarz nawyków żywieniowych Dzieci oglądają model żołądka Dziewczynka ogląda model jelit Pan dietetyk prowadzi zajęcia Dzieci przytulają Panią dietetyk Zdjęcie grupowe Misiów większy obrazek nr 10 Zdjęcie grupowe Lisków Dzieci pozują z panią prowadzącą warsztaty Zdjęcie grupowe Misiów