"Kaszalot"

    Przedszkolaki z grupy "Sówki" wybrały się do Białostockiego Teatru Lalek na spektakl pt: "Kaszalot". Celem wyjścia było między innymi rozbudzenie zainteresowania kulturą oraz wyzwolenie pozytywnych uczuć i emocji. Na miejscu, dzieci były bardzo podekscytowane. Z niecierpliwością czekały na rozpoczęcie przedstawia. Z uwagą obserwowały wszystko co działo się na scenie. Na zakończenie, przedszkolaki z uśmiechem na twarzy nagrodziły aktorów gromkimi brawami. Z całą pewnością, wyjście można uzyskać za udane. (S.O.)



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
Dzieci w teatrze pozują do zdjęcia Dzieci w teatrze pozują do zdjęcia Dzieci w parach przed teatrem