Warsztaty wiosenno - wielkanocne w grupie Sówek.
W grupie IV - Sówki odbyły się warsztaty wiosenno -wielkanocne z rodzicami. Na powitanie rodziców dzieci zarecytowały wiersz o wiośnie, zaśpiewały piosenkę oraz zaprezentowały swój ulubiony taniec do muzyki DJ Raphi. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami, po czym dzieci wraz z rodzicami zabrały się za dekorowanie drewnianych jajek wielkanocnych. Wszystkie dzieci wraz z rodzicami wykazały się dużą pomysłowością oraz kreatywnością. Powstały wspaniałe jajka malowane akrylowymi mazakami, udekorowane różnego rodzaju naklejkami i ozdobami. Jajka z pewnością będą ozdobą podczas nadchodzących Świąt Wielkanocnych. (A. S-L)

