Wielkanocne warsztaty na Lodowisku BOSiR
Dzieci z grup Zajączki i Misie wybrały się na Lodowisko BOSiR aby uczestniczyć w warsztatach wielkanocnych, które były podzielone na dwie części. Na początku dzieci wzięły udział w grach i zabawach ruchowych a następnie nadeszła część praktyczna, podczas której dzieci wykonały swoją ozdobę świąteczną. Na koniec warsztatów na dzieci czekał słodki poczęstunek. To była doskonała okazja, by rozwijać kreatywność, cieszyć się wspólną zabawą i poczuć magię Świąt Wielkanocnych! (J.D.)

