Spotkanie Wielkanocne w grupie Zajączki

    W miłej i rodzinnej atmosferze upłynęło nam słoneczne popołudnie 9 kwietnia. Wtedy to w naszym przedszkolu zgromadzili się zaproszeni goście, by uczcić zbliżające się Święta Wielkanocne. Dzieci z grupy Zajączki zaprezentowały rodzicom przedstawienie pt.: "Wielkanocne jajko" tym samym wprowadzając wszystkich w atmosferę Świąt Wielkanocnych. Wszyscy byli zachwyceni występami dzieci, czego wyrazem były odgłosy śmiechu oraz gromkie brawa na zakończenie. Wszystkim życzymy Wesołych Świąt! (J.D.)



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
Grupa Zajączki na scenie Dzieci na scenie Dzieci stoją na scenie