Rozstrzygniecie II edycji konkursu "Mój ekoinstrument"
Nasze przedszkole po raz drugi było organizatorem miejskiego konkursu technicznego pt.: „Mój ekoinstrument”. Zadaniem konkursowym było wykonanie przestrzennego, ekologicznego instrumentu muzycznego. Dziękujemy za wszystkie prace, które były oryginalne, pomysłowe i wyjątkowe.
Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, ponieważ w każdym z instrumentów było widać ogrom pracy w nie włożony - dlatego wszystkie prace zostały nagrodzone.
Przyznano 9 nagród, dwie w kategorii 3-4 latki i siedem w kategorii 5-6 latki.
Nagrodzono prace następujących uczestników:
Kategoria 3-4 latki
Ewa S. PS Nr 79 w Białymstoku
Natalia K. PS Nr 76 w Białymstoku
Kategoria 5-6 latki
Łucja K. PS Nr 51 w Białymstoku
Eva O. PS Nr 25 w Białymstoku
Adam T. PS Nr 25 w Białymstoku
Maja Ł. PS Nr 52 w Białymstoku
Kornelia S. PS 52 w Białymstoku
Lena B. PS Nr 52 w Białymstoku
Łukasz K. PS Nr 45 w Białymstoku
Serdecznie gratulujemy dzieciom oraz dziękujemy nauczycielkom za zaangażowanie!
(J.D.)

