Rozstrzygniecie II edycji konkursu "Mój ekoinstrument"

    Nasze przedszkole po raz drugi było organizatorem miejskiego konkursu technicznego pt.: „Mój ekoinstrument”. Zadaniem konkursowym było wykonanie przestrzennego, ekologicznego instrumentu muzycznego. Dziękujemy za wszystkie prace, które były oryginalne, pomysłowe i wyjątkowe.smiley  Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, ponieważ w każdym z instrumentów było widać ogrom pracy w nie włożony - dlatego wszystkie prace zostały nagrodzone.smiley Przyznano 9 nagród, dwie w kategorii 3-4 latki i siedem w kategorii 5-6 latki.

Nagrodzono prace następujących uczestników:

Kategoria 3-4 latki

Ewa S. PS Nr 79 w Białymstoku
Natalia K. PS Nr 76 w Białymstoku

Kategoria 5-6 latki

Łucja K. PS Nr 51 w Białymstoku
Eva O. PS Nr 25 w Białymstoku

Adam T. PS Nr 25 w Białymstoku
Maja Ł. PS Nr 52 w Białymstoku
Kornelia S. PS 52 w Białymstoku
Lena B. PS Nr 52 w Białymstoku
Łukasz K. PS Nr 45 w Białymstoku

                                          Serdecznie gratulujemy dzieciom oraz dziękujemy nauczycielkom za zaangażowanie! smiley  (J.D.)



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
Wystawka prac konkursowych Wystawka prac konkursowych Wystawka prac konkursowych