Wizyta Zajączków w Domu Pomocy Społecznej
20 grudnia przedszkolaki z grupy Zajączków odwiedziły mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Białymstoku. Podczas spotkania dzieci przedstawiły program artystyczny o treści świątecznej ,,W Aniołkowie’’. Zaprezentowały swoje umiejętności taneczne, wokalne i recytatorskie. Wspólnie z pensjonariuszami śpiewały kolędy. Przedszkolaki spotkały się z cudownym przyjęciem, a w nagrodę za swój występ otrzymały słodkie upominki i zaproszenie do kolejnych odwiedzin. Wizyta, zarówno dla nas jak i dla pensjonariuszy oraz opiekunów, była czymś niesamowitym. Dyrekcja placówki serdecznie podziękowała dzieciom i paniom za spotkanie oraz udział w akcji świątecznej, w której brali udział również rodzice przynosząc najbardziej potrzebne rzeczy mieszkańcom placówki. Na koniec spotkania dzieci wręczyły mieszkańcom ogromną kartkę świąteczną którą wykonały w przedszkolu.
Odwiedziny w Domu Pomocy Społecznej uczą dzieci tolerancji, akceptacji, szacunku do osób starszych, a nasze przedszkolaki pielęgnują te wartości. Składamy serdeczne podziękowania dyrekcji, pracownikom i pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej za miłe przyjęcie. (W.K.)




Jesteście wielcy