Sadzimy żonkile w ramach kampanii „Pola Nadziei”
W Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, 3 października, rozpoczęto kolejną – XV już edycję ogólnopolskiej kampanii „Pola Nadziei”. Tegorocznej kampanii towarzyszy hasło: „Razem dla dzieci z Hospicjum”. W Podlaskiem kampanię prowadzi Fundacja „Pomóż Im”. Akcja ma na celu szerzenie idei wolontariatu i pomocy innym. Nieodzownym elementem akcji jest sadzenie cebulek żonkili, które gdy zakwitną na wiosnę stworzą żółte pola nadziei. Mają one przypominać o ludziach, którzy szczególnie potrzebują naszej pomocy. Nasze przedszkole również po raz kolejny przyłączyło się do akcji. W przedszkolnym ogrodzie Myszki i Zajączki posadziły cebulki żonkili, na które będziemy czekać do wiosny. Pomagamy, bo wiemy jak ważna i potrzebna jest pomoc innym. M.D.


(J.D.)